مخرن نوشته ها

تدارک جمکران برای زائران نخستین هفته بهار
تدارک جمکران برای زائران نخستین هفته بهار

مسجد مقدس جمکران در نخستین هفته از بهار ۹۸ با برنامه های متنوع همچون آموزش عمومی قرآن و شرح صحیفه سجادیه و قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه میزبان منتظران امام عصر(عج) می شود.

خبرگزاری شبستان، گروه مهدویت و غدیر: مسجد مقدس جمکران در ایام نوروز و همچون گذشته در روزهای پایان هفته با برنامه های متنوع پذیرای منتظران و مهدی باوران می شود.

 

بنابر این گزارش، برنامه های میعادگاه منتظران از امشب (سه شنبه، ششم فروردین ماه) با جلسه  آموزش عمومی قرآن و شرح صحیفه سجادیه از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز می شود.

 

سخنرانی حجت الاسلام مهدوی نیا از ساعت ۲۰:۱۵ و قرائت دعای توسل با نوای حاج محمدرضا بذری از ساعت ۲۱ از دیگر برنامه های تدارک دیده شده برای امشب مهدی باوران است.

 

مسجد مقدس جمکران پنچ‌شنبه، هشتم فروردین ماه نیز از ساعت ۲۰ با جلسه آموزش عمومی قرآن برنامه های خود را آغاز کرده، سپس از ساعت ۲۱ با سخنرانی و قرائت دعای پرفیض کمیل توسط حجت‌الاسلام سیدحسین آقامیری در ساعت ۲۱:۴۰ فضای معنوی را برای منتظران امام عصر(عج) فراهم می کند.

 

میعادگاه منتظران در روز جمعه، ۹ فروردین ماه روز منتسب به امام زمان(عج) نیز برنامه های خود را از ساعت ۶:۱۵  با قرائت دعای عهد آغاز می کند. در ادامه و از ساعت ۶:۳۰ حجت‌الاسلام الیاسی برای زائران سخنرانی می کند.

 

زمزمه دعای پرفیض ندبه با نوای سیدعلی حسینی نژاد از ساعت ۷:۱۵ پایان بخش برنامه های صبح جمعه مسجد مقدس جمکران است.

 

گفتنی است، برنامه های مسجد مقدس جمکران در نهمین روز از بهار با قرائت زیارت آل یاسین از ساعت ۱۸:۱۵ روز جمعه به پایان می رسد.

پایان پیام/۹

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|برای مشاهده منبع مطلب کلید کنید

برچسب ها

مهدی یار

سه سال عضو گروه نویسندگان مهدی یار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن